Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Faux fur jacka - En jacka i fejkpäls, den är i bra kvalitet.
Grön faux fur jacka  - Grön fusk päls jacka från H&M trend. Väldigt bra skick, endast en defekt på armen. Vid intresse skickar jag fler bilder. Oversize och funkar höst, vår och vinter då den är varm och man får in tjockare tröjor under jackan.
Faux Fur Jacka - Köpt vintage. Inte äkta!
Faux fur jacka - En blå kappa i fejkpäls! Köpt på POP i slutet av november och en del använd. Typ två ”knappar” har lossnat lite men det går att lösa lätt. Fortfarande gott skick! Ursprungspris ca 1600kr (som man ser på sista bilden). Kan gå ner i pris vid snabb affä
Faux Fur Kappa - En present som aldrig kom till användning. Perfekt skick i storlek S!🩵
Faux fur jacka - Köpt second hand o har i hel lapp kvar men tror märket är vila eller vero Moda. Passar till allt🌪️🌪️
Faux fur coat / jacka i fuskpäls  - Svart jacka i fuskpäls, köptes från H&M för 700kr, använts en gång och är som ny
Faux fur jacka - Faux fur jacka från nelly!! Använd en halv vinter och har bara hängt i garderoben över 2 år då jag inte bott hemma i Sverige. Den är i bra skick och passar till någon i storleken XS-S. Håller bra värme och är perfekt för kommande höst och vinter!! Köpt för 999kr. (Två sista bilder är lånade)
Miss Selfridge jacka med faux fur krage
Miss Selfridge jacka med faux fur krage  - 89 Miss Selfridge jacka med faux fur krage  - 90 Miss Selfridge jacka med faux fur krage  - 91

Miss Selfridge jacka med faux fur krage

Storlek: S
Kategori: Jackor

290 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super härlig mönstrad jacka med faux fur krage i utmärkt skick

Fridas closet
Fridas closet
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
Snygg Zara jacka - Jätte snygg populär jacka ifrån Zara💕 knappt använd
Trenchcoat  - Använder ej
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
SÖKER en svart pufferjacka från Fjällräven - Jag söker en svart fjällräven jacka (Women, expedition down lite) i storlek S. Hör gärna av er om ni har någon ni vill sälja
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med polyester och stickade detaljer på ärmar och sidor. Perfekt för dig som gillar exklusiv streetstyle.
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.