Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90

Kappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grön

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg grön höstkappa skön och ha ganska varm aldrig använt eller jo bara en gång har nu blivit för liten och kommer inte till någon användning hoppas någon är intresserad och vill köpa

Adriana
Adriana
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa - Mörkgrön kort fin kappa från Zara
Kappa - En grön jätte fin kappa som man kan använda nu på hösten tyvär är den för liten på mej men hoppas att nån är intresserad
Kappa - Säljer denna tunna vårkappan från Vero Moda! Den är i storlek XS men går ju att dra åt i midjan så den passar de flesta! Så snygg i sommar också på kvällar med stövlar och klänning😍
Kappa  - Grön kappa från Zara. Helt oanvänd. Storlek Maj
Höst kappa - Såå snygg tre kvartsärmad kappa med knappar i mörkgrön färg
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Svart quiltad jacka Sail Racing - Riktigt sjyst svart jacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Ärmarna är släta och i mjukare material, medan kroppen är i ett glansigare.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler Cardigan/jacka ÖPPEN FÖR BYTEN - Monclear Cardigan, inga hål eller skador på jackan. Scan funkar.      Kan även tänka mig byta mot en grå cardigan märke spelar ej roll.