Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa med päls - Kappa i beige/creme färgad med äkta päls i storlek S (inte min bild) skriv för bilder
Cashmere kappa med äkta päls - Säljer min kappa från garoff i storlek S. Passar xs,s,m. Köpt för 2399, mitt pris 1500:- Pris går att diskutera! Den är bokstavligen använd 2 gnr! Exakt som ny.
Kappa med päls - Helt ny kappa med äkta päls. Storlek XS
”Päls” kappa - En beige kappa i fuskpäls från Veromoda. Storlek M, använd ytterst få gånger 💖Kontakta mig om du är intresserad eller har några frågor 💕
Beige päls kappa - Jag säljer en ljus beige kappa i storlek XS köpt på Ssshop.se för 3700kr. Den är super fin med ett litet slitt på vardera sida med en stor luva och en vacker päls. Aldrig använd men utan prislapp. OVERSIZE så passar S/M också(SOM NY)) ❤️❤️
Kappa men äkta päls - Kappa som är köpt för 3000kr från feminina. Inga skador eller fläckar på kappan då ja max använt den två gånger. Pälsen är i helt nytt skick kan även skicka mer bilder på den.
Päls kappa
Päls kappa - 89 Päls kappa - 90 Päls kappa - 91

Päls kappa

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor
Märke: Femeninaofsweden
Färg: Beige

2800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jätte fina päls kappa i cashmere från Femeninaofsweden, kommer inte längre till användning, ny skick, inget fel på den 💕skriv för bilder via intresse

Odella’🤍
Odella’🤍
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Glansig jacka - Jätte söt kort vårjacka från boohoo, aldrig använt, köpt för 699 💗helt ny
Bralette - Jätte söt bralette från h&m, storlek s/xs
Parajumper jacka - Säljer en svart Parajumpers vinterjacka med snygg päls på huvan. Jackan har en varm och gosig fuskpälsfoder inuti, perfekt för kalla dagar. Den har dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Märkespatch på ärmen ger en cool touch. Passar perfekt för vintern!
Klänning från oh polly - Offwhite klänning från ohpolly, har tagit av ärmarna men det går enkelt att sy på dem igen, skit snygg klänning men passar mig tyvärr inte längre. Storlek S men hade passat som XS också, då det går att knyta den lite tightare framifrån 💕den har heller inga defekter oså
Liknande annonser
Visa alla