Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå kappa från Kappahl i ullmix - Stilren grå kappa från Kappahl med stora fickor framtill, bred krage och knäppning med tre knappar. Jackan har en boxig, loose passform och är tillverkad i en mjuk ullmix. Är i storlek XS men sitter som en S
Grå kappa  från Kappahl i ullmix - Säljer en grå kappa från Kappahl i ullmix. Jackan, oversized passform. Kommer tyvärr ej till användning. Nypris 999
Grå lång kappa i ullmix - Säljer en snygg grå kappa med lång passform och klassisk krage. Stängs med knappar framtill.
Grå omlottjacka i ullmix - Snygg grå jacka med omlottstängning och minimalistisk design. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt ull-liknande material. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en modern touch.
Grå kappa från Odd Molly i ullmix - Säljer en grå kort kappa från Odd Molly med snyggt vävt mönster och stora svarta knappar. Fodret är i en cool cerise färg som poppar till looken. Kappan har två fickor framtill och är långärmad, perfekt för höst och vinter. Storlek 0 som enligt deras storleksguide motsvarar en storlek XS, men den har bröstmåttet 50cm. Så den är rymlig i storlek. Kanske S/M. Fint skcik, men den kan vara lite stickig på utsidan, materialet är 50% ull, 50% viskos.
Grå kappa från Bik Bok i ullmix XS - Snygg grå kappa från Bik Bok i storlek XS. Oversized känsla med bred krage, stora fickor och bälte i midjan. Tillverkad i en mjuk ull- och polyestermix med återvunnen ull. Perfekt för höst och vinter när du vill vara både varm och stilren.
Kort kappa - Jag säljer min jättefina trendiga vår/höst jacka ifrån kaphal, väldigt fint skick!🙌🏼💗
Johanna

Grå skjortjacka/kort kappa i ullmix

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin grå, lite oversize skjortjacka/kort kappa från KappAhl. Ullblandning. Storlek S men passar även större/mindre beroende på önskad passform. Köpt förra hösten, men aldrig använd. Säljes pga används inte. Jättefin och perfekt till hösten/vintern🍁💛

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Grå dunjacka från Canada Goose - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar fuskpäls. Jackan har klassisk patch på ärmen, dragkedja och knappar framtill samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla vinterdagar och har en clean, modern look.