Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Höstjacka 🍁 - Höstjacka  Bra skick  Kemtvättat  Storlek xs-s
Ljusrosa/ beige kappa i wool blend!🌸🍁🍁 - Säljer en beige overshirt från BikBok i ullblandning. Jackan har stora bröstfickor, knappar framtill och ett snyggt bälte i midjan. Perfekt för lager-på-lager och har en chill, loose passform med klassisk krage och långärmade ärmar! ☺️☺️
Höstkappa🍁🍂 - En beige kappa ifrån BikBok i storlek XS men passar även som S. Kappan har fickor, knappar och knytband. Perfekt nu till hösten då man får plats med en tjockare tröja under. Skicket är ganska bra!
Höst jacka🍁 - Fin höst jacka som är använd mist två gånger. Den är från vila och har inga defekter💕
Perfekta jackan!! - Superpoppis jacka med oversized fit!
Perfekta beige kappan från Mango - Helt oanvänd med prislapp på, Storlek Xs, oversize så det passar även S/M. 2299kr originalpris, säljer för 1600kr.
Beige höstkappa🍂🍁 - Suuuuperfin beige kappa som är jätte mysig och värmehållande, perfekt till hösten. Endast använd ett fåtal gånger förra hösten 💞
Zara jacka🍂🍁 - Perfekt nu till hösten då den inte är för tjock men inte heller för tunn. Köpt nu i våras men knappt använd🤎🍁🍂
Perfekta höstkappan🍁
Perfekta höstkappan🍁 - 89 Perfekta höstkappan🍁 - 90 Perfekta höstkappan🍁 - 91

Perfekta höstkappan🍁

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg beige/brun lite tjockare höstkappa från MANGO❤️ så skön och mysig men passar mig tyvärr inte längre. Inga tecken på användning .

Alva Winberg
Alva Winberg
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷
cardigan jacka Zara - Säljer en brun och beige cardigan jacka med rutigt mönster och stora knappar framtill. Jackan har en boxig passform och är tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns både retro och cozy. Använder några gånger därav lite nopprig