Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa från NA-KD
Kappa från NA-KD - 89 Kappa från NA-KD - 90

Kappa från NA-KD

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

As cool kappa i leopardmönster från NA-KD ! Köpt för några år sen men sparsamt använd☺️ det är dock hål i högra fickan men det kan lätt sys igen !

Alessia Mikaelsdotter
Alessia Mikaelsdotter
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
NA-KD kappa - Säljer då den inte kommer till användning. Storleken är 32. Perfekt nu till hösten!
Kappa från NA-KD - Jätte fin kappa från NA-KD, stl 38, ljus beige/vit, aldrig använd, säljer den för 400kr
Beige kappa från NA-KD - Beige kappa från NA-KD.
Fin beige kappa från NA-KD - Jättefin i storlek S
NA-KD KAPPA - En vit kappa från nakd i storlek 40, vit färg, köpte den för ett tag sedan men har inte använt den eftersom jag ska köpa en ny kappa i en annan färg. Som sagt nyskilt och inte använd. Nypris 899kr men säljer den för 500kr men priset kan diskuteras!
Na-kd kort kappa - Använd fåtal gånger pga fel storlek. Jättefin kappa för vintern i storlek 36
NA-KD kappa  - Grå NAKD jacka som jag har köpt här på plick, säljer denna eftersom den är för liten för mig som har väldigt långa armar 🩷
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Cp company jacka - Grön nylon jacka från Cp company
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart dunjacka med huva från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Har andvänt den 2 veckor bara och vill sälja för jag vill köpa en ny. Den passar både Xs och S helt perfekt
Colmar "Down Jacket" Jacka - Colmar "Down Jacket" Jacka | Modell: Down Jacket | Skick: Nyskick | Nypris: 5500+ kr | Storlek: M | Hör av dig vid minsta fundering 📦
Grön mockajacka med snörning - Trendig oliv grön mockajacka med ballongärmar och snörning i midjan. Jackan har hög krage och dragkedja framtill, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik siluett.
Mörkblå vindjacka med tryckknappar - Snygg mörkblå vindjacka med tryckknappar och dragkedja framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel jacka till vardagslooken.skriv om undringar