Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90 Kappa - 91

Kappa

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Svart

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

En fin kappa från NLY. Den är nopprig men går att ta bort! Annars i bra skick med ett band som går att ta av💓

Wilma Kranzén
Wilma Kranzén
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa - Köptes för 1500kr på zara för nån månad sedan, den är endast använd två gånger.
Nelly kappa - Jättefin Nelly kappa som använt aldrig längre, jättelik design by si❤️passar s/m
Nelly kappa  - En Nelly kappa som använts nästan aldrig❤️
Kappa - från design by si och köpt förra året. Inga flåckar eller defekter på. Ny pris: 757kr Pris kan diskuteras 💓
Kappa - Otroligt fin kvalitets kappa med fin innersida. Perfekt till våren. Den är 95cm lång. Hör av er vid frågor och för bilder med den på. Köp direkt går bra!
Kappa - Figursydd kappa med små axelvaddar.
Kappa - Snygg kappa köpt secondhand, är förmodligen en herr rock men passar båda, passar allt från s-l beroende på önskad passform, spårbar frakt 69kr💕
Kappa - Fin, lite tjockare kappa med luva. Bara använd ett fåtal gånger, så är i nyskick. Pris kan diskuteras vid snabb affär, med rätt till att neka.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.