Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kappa - Använd 3 gånger, som ny. Jättefin kappa med bälte
Svart kappa - en svart tunn kappa eller kavaj. köpte den men fick aldrig chansen att lämna tillbaka.
Svart kappa - Säljer en jätte fin kappa i färgen svart , perfekt till hösten. Den har även luva med för fler bilder är de bara att höra av sig. Frakten står köparen för.
Svart kappa  - Säljer min svarta kappa från Bohoo. Storlek S. Lite tunnare kappa, perfekt till våren. Jättebra skick, har luva samt bälte. Säljer då jag har för mycket kappor/jackor
Svart lång kappa - Säljer en stilren svart lång kappa. Perfekt för höst och vår, med en elegant och enkel design. Den har långa ärmar och en öppen front utan knappar eller dragkedja. Passar både till vardags och festliga tillfällen.
Svart kort kappa - Inga skador , har för många jackor & kappor . Vill bli av med de :)🌟
Svart kappa med bälte från Boohoo - Säljer en svart kappa från Boohoo med bälte i midjan och stora bröstfickor med knappar. Jackan har klassisk krage och knäppning framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look. Lite stor i storleken så den passar även på M och till och med L. Aldrig använd.
Svart kappa
Svart kappa  - 89 Svart kappa  - 90

Svart kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Boohoo
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 36(S), köpt från boohoo, är knappast använd Max 10 gånger. Nyligen köpt (mars 2023). Vill du veta mer så får du gärna höra av dig!

Linnaa8
Linnaa8
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Mörkblå fleecejacka från Helly Hansen - Super fin helly Hansen teddyjacka | Storlek S | Skick 10/10 Nyskick | Nypris 2200:- mitt pris 1149:-|