Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa - En jättefin kappa som jag köpte här på plick som tyvärr var för stor, köpt för 350kr
Kappa - Superfin kappa i storlek M! Perfekt till hösten🤗
Kappa - Kappa från zara som sitter jättefint på kroppen. Bra skick. Kom gärna med frågor och prisförslag 💙
Kappa - Kappa från design by si nästan helt ny. Fräsch. Storlek m men passar xs,s och m
Kappa - Perfekt nu till hösten och bra skick förutom lite lite nopprig men ingen som syns så mycket. Köpt för cirka 1000 kr. Skriv vid frågor!💓
Kappa - Fin kappa, använd en del därav är den lite nopprig. Fortfarande i fint skick💕
Kappa - En jättefin svart kappa strl S
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90 Kappa - 91

Kappa

Storlek: M
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min superfina kappa🖤 Perfekt till hösten 🍂 Jag fick den i present och vet därför inte vart den är ifrån! Strl M och sitter perfekt oversized på mig som vanligtvis bär S i kappor 🤎🍂 Om många är intresserade blir det budgivning

Mikaela 🐒🫀💗🩰👩🏽‍🎤✌🏼
Mikaela 🐒🫀💗🩰👩🏽‍🎤✌🏼
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla