Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pälskappa  - Intressekoll på denna äkta mockapäls som är köpt på Micmic. Sparsamt använd.
Pälskappa - Säljer en fil och ny pälskappa pågrund av att jag inte har använt den och redan har en liknande. Kappan har en lagom stor ficka på varje sida och en knapp i mitten som man kan knäppa den med❤️☺️
Pälskappa  - Kortare kappa från tiger of Sweden
Pälskappa  - Säljer min fina pälskappa ifrån femenina off sweden, säljer pga ingen andvändning.
Pälskappa - Pälskappa💕storlek 34/36
Pälskappa - Den har rävpäls och äkta ull och Kashmir, storlek S men skulle kunna passa M då den är oversized. Passar perfekt till hösten men även till vintern.
Pälskappa
Pälskappa  - 89

Pälskappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den då den inte kommer till användning, storlek S, kontakta i dm för fler bilder, pris kan diskuteras

Lollo
Lollo
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balklänning  - Säljer min älskade balklänning från Dressroom Linne då den inte kommer till användning mer. Priset kan diskuteras vid snabb affär!  Nypris 4990kr
Svarta sneakers från Monitor - Snygga och sköna jobbskor från Monitor, helt nya. Säljer då de inte passar mig. För fler bilder är det bara att höra av sig. Priset kan diskuteras😊
Oh Polly klänning - Vit axelbandslös klänning med volanger, perfekt till exempelvis ett speciellt tillfälle. Som en student, födelsedagsfest eller liknande. Klänningen har bara använt 1 gång och är som ny. Storlek 6
Embroidery dress - Klänning från Gina tricot som liknar adoore klänningarna. Helt ny och oanvänd, säljer pga att jag inte hittar kvittot och kan inte lämna tillbaka.
Liknande annonser
Visa alla