Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa/Jacka - Kappa från KappAhl som bara har hängt i garderoben med etiketten.
Jacka/kappa - Perfekt vår jacka från H&M. Lite lätt sliten uppe i kragen men inget man ser eller tänker på (kan skicka bild om önskas). Storlek 36
Kappa/jacka - Säljer en kappa/jacka från missäy som är endast använt fåtal gånger. Jättefin för dig som vill piffa upp din outfit!
Kappa/jacka - jättefin lång vinter/höst kappa som är slutsåld från gina, tyvärr kommer den inte till användning. Helt nyskick. Nypris ca 1200
Jacka/kappa - Supermysig beige som är perfekt för alla dagar. Den har en normal passform och långa ärmar. Jackan är gjord av mjukt material.
Jacka/kappa - Säljer då den inte kommer till användning så knappt använd
Kappa / Jacka Leopardmönstrad - Kappa / Jacka Leopardmönstrad Fuskpäls Märke: GAP Storlek: XXL Junior motsvarar Dam Small Skick: Bra skick
Pempem

Jacka / Kappa

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Beige

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå kappa med päls (fake) som går av ta av och på. Storlek M men passar S också. Väldigt stor och varm. I bra skick.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka