Alla kategorier > Jackor
Jacka
Jacka - 89

Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Varsamt använd

josefine johansson
josefine johansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka  - Säljer min jacka från Kappahl, jätte fin förutom att den har blivit nopprigt på fickorna på framsidan, som ni ser på bilden!
Jacka - Tunn beige jacka från Kappahl.
Jacka  - Säljer min jacka från Kappahl som jag köpte i våras. Det är inte några direkta skador på jackan och är i bra skick. Köpt för 899kr
Teddy jacka - En Teddy från Kappahl aldrig använd med etikettet på. Köpt för 899kr säljer för 500kr pris kan diskuteras vid snabb affär ❤️❤️
Jacka - Jag säljer min fina jacka från kappahl då den inte kommer till användning mer för flera bilder skicka privat
Beige jacka med bälte - Snygg beige jacka med bälte och knappar. Perfekt för höst och vår. Klassisk design med långa ärmar och praktiska fickor. Ett måste i garderoben för en stilren look🫶🏼
Jacka - Snygg jacka från Kappahl!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36