Alla kategorier > Jackor
Jättefin jacka från Kappahl
Jättefin jacka från Kappahl - 89 Jättefin jacka från Kappahl - 90 Jättefin jacka från Kappahl - 91

Jättefin jacka från Kappahl

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från Kappahl storlek XS, nypris 700kr, använd få gånger Säljer för 400kr

Mynordgren
Mynordgren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka från Kappahl - Otroligt snygg och skön jacka från Kappahl <3 Är använd en del men i bra skick, perfekt till hösten <3
Kappahl jacka  - En jätte fin och varm jacka nu till hösten/vintern som knappt är använd, Max 2 gånger, annars har den bara legat och dammat.   Storleken är L men skulle säga mer av en M som passar mig som är ganska smal
Kappahl jacka  - Säljer denna jättefina kappa från kappahl!! Lite nopprig annars jättebra skick 🤩
Olivgrön jacka från Kappahl - Säljer en olivgrön overshirt från Kappahl med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie. Enkel och stilren design som funkar till det mesta. Pris kan diskuteras 💗💗💗
Beige jacka från KappAhl - Snygg beige overshirt från KappAhl med klassisk krage, stora framfickor och knäppning med knappar. Jackan har en rak och lite boxig passform, tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga på över en hoodie eller t-shirt.
Brun jacka från Kappahl - Kort jacka i skepparstil samt rak och vid modell med krage, dubbelknäppning framtill och fickor på framsidan. Jackan har även ett band vid ärmslut med en knapp som en snygg detalj. Jackan är i fint skick, inga defekter.
Kappahl croppad jacka - Säljer min jättefina korta kappa från Kappahl. Köptes förra året för 899 och är i jättebra skick, dock har den blivit lite nopprig på ärmarna. Passar jättebra till hösten och varmare vinterdagar🫶🏽 (lånade bilder)
Grön jacka från Kappahl - Snygg jacka från Kappahl  Strl XS   Går att dra in i midjan. Normal i storlek
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍OBS! Etikett medföljer ej!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.