Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Design by si kappa - I storlek xs/s. Köpte för ca 800kr och använd en vår. Har köpt en ny kappa så denna kommer  ej komma till användning mer.
Design by si kappa  - Säljer min svarta kappa från design by si, storlek xs/s. Säljer den för att den inte längre kommer till användning. Om vid intresse så är det bara skriva så kan jag skicka flera bilder på den! Den köptes för 757 kr. Pris kan självklart diskuteras!💓
Design by si kappa -  Säljer den populära kappan från design by si! Jag har haft den i cirka 1 år, den har använts mycket men har inga skavanker alls, förutom att lappen som man krokar i har gått av på en sida. Den är i strl XS/S, jag själv är en S. Väldigt snygg och stilren! Skriv privat för fler bilder, mått etc! Originalpris: 757. Säljer för 400!
Design by si kappa  - Jätte fin design by si kappa i svart. Väldigt sparsamt använd så i super bra skick!! Kan sänka pris vid snabbt köp💗
Design by si kappa  - Sjukt snyggt kappa från design by si.
Design by si kappa  - Helt ny aldrig använt den,Tycker inte om hur den sitter på mig och svårt å skicka tillbaka darför jag säljer den. Men den va jätte fin utöver det💕
Design by si kappa - Säljer min jättefina svarta design by si kappa då jag tyvärr inte använder den längre. Kappan är i fint skick då den inte kommit till så mycket användning. Pris kan diskuteras!
Kappa från Design by Si - Svart snygg kappa från design by si i storlek XS/S. Inne i kappan har tyget gått sönder (se sista bild) men är igen sydd. Perfekt till hösten.
Fanny

Design by si kappa

Storlek: Xs/s
Kategori: Jackor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina design by si kappa eftersom den är lite för stor på mig, pris kan diskuteras!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
Mörkgrön fjällräven jacka - Säljer min fjällräven jacka då den inte kommer till användning. Köpt förra vintern och har används ungefär 3 gånger så den är i ny sick.
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med klassisk logga på bröstet. Jackan har en hög krage, huva och gula detaljer på dragkedjorna. Puffig modell som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka. inga tecken på använd och ca ett halvår gammal
Peak Performance Jacka - Säljer denna as snygga peak performance jackan, säljer då jag köpt en ny för i år💞 Den sitter jätte fint på och är super bekväm☺️
Grön overshirt från Zara - Snygg och eftertraktad jacka/overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Några små defekter på själva lappen inget som syns 💕
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Grå och svart vindjacka Under Armour - Snygg tvåfärgad vindjacka från Under Armour i grått och svart. Jackan har huva med snörning, lång ärm, hel dragkedja och en bröstficka med zip. Använd 1-2 ggr, säljs då den inte riktigt passar.