Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Barbour jacka - Säljer nu denna quilted jackan från Barbour. I använt men mycket bra skick. Perfekt jacka inför våren. Storlek M passar även S. Nypris 4000kr:- Hör av er om ni har frågor!
Barbour jacka  - Snygg svart barbour jacka med knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor med knappstängning och en stilren design. Skick 9/10 och knappt använd. Perfekt nu till våren. Säljs på grund av att jag inte använder den något mer. Modellen är 181cm och 72kg. Kontakta mig om du är intresserad. priser går att diskutera. Nypris 3000kr
Barbour jacka - Elegant svart quiltad jacka från Barbour i storlek S med hög krage och spänne i halsen. Jackan har knapp- och dragkedjestängning, två framfickor med lock och en innerficka. Passar utmärkt nu till våren! Inga defekter! Bara att kontakta vid funderingar!🌟
Barbour jacka - Barbour international jacka jätte fint skick som ny i storlek s kan gå ner i pris vid snabb affär
Barbour jacka - Snygg svart quiltad jacka från Barbour med bälte i midjan, guldiga knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor, hög krage och klassisk Barbour-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design.
Barbour jacka  - Säljer en barbour jacka då den är för stor! Stl M
Barbour jacka  - Jacka från barbour som är super fin, använt några gånger men är i ett bra skick då den ser ut som ny. Storlek xs och kommer med bandet som är runt om. Nypris 1199 för mer information och bilder så är det bara att skicka.
Barbour jacka - Jacka från Barbour, storlek S för herrar. Använd några få gånger. Nypris 3500kr.
Barbour jacka äkta
Barbour jacka äkta  - 89 Barbour jacka äkta  - 90

Barbour jacka äkta

Storlek: 32
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Svart

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jackan är för liten för mig så bäst till kvarn Nej men den är jävligt Kattig på!! bösta vår jackan

Aysha
Aysha
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ballong kjol  - Den här Ballong kjolen är såååå finn, och älskar att den har en rosett där bak som man kan välja att ta bort om man inte skulle vilja ha den, Den sitter super bra med en svart korset 😍
Champagnefärgad spetskorsett - Säljer en champagnefärgad korsett med justerbara axelband och vackra spetsdetaljer framtill och på kuporna. Toppen har hakknäppning bak och är tillverkad i satin och spets för en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look.
Vita kilklackssandaler med spets - Säljer ett par vita sandaler från Tamaris med kilklack i trälook. Ovandelen har fina spetsdetaljer och glittrande stenar på remmarna. Sandalerna har öppen tå och justerbar rem runt hälen. Perfekta för dig som vill ha både höjd och stil.
Svarta pumps från Peter Kaiser - Stilrena svarta pumps från Peter Kaiser i slätt läder. Skorna har spetsig tå och medelhög klack som ger en elegant siluett. Insidan är beige och skon har en klassisk, tidlös design som passar till många olika looks.
Svarta pumps med låg klack - Stilrena svarta pumps från Schell i blankt skinnmaterial. Skorna har låg, bred klack och en fyrkantig tå för en klassisk look. Insidan är grå med diskreta prickdetaljer på innersulan. Perfekta för dig som gillar tidlös och enkel stil.
Svarta stövlar - Svarta stövlar med mindre klack perfekt för nu till våren
Liknande annonser
Visa alla