Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidas kofta  - Säljer en fin och stilig kofta från Adidas. Inga skador eller defekter. Används fåtal gånger
Kofta - Fet Vin röd kofta utan defekter, storlek s och säljs för 250kr
Adidas kofta - Adidas kofta som inte komms till användning. Tveka inte att ställa frågor!🙂
Svart kofta - Svart stor kofta från dressman
Fin kofta  - Ser lite pinnigt på bilden men passar mig oversized skulle nog säga
Palm angels kofta - Säljer min Palm angel kofta ljusblå äkta köpt för 3500kr säljer den för 400kr
Svart kofta från Adidas - Säljer en svart kofta från Adidas i mycket bra skick. Superbekväm.
Burberry kofta  - Den är perfect inga skador jag säljer den för där vid midjan så är det lite stor så det passade inte mig. Färgen är mycket ljusare men på bilden ser du ut såhär
Kofta
Kofta - 89

Kofta

Storlek: ?
Kategori: Jackor

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin vårig kofta som inte riktigt är min stil!( Ska lägga till mer info i annonsen snart)

Elma
Elma
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Mörkblå jacka - Säljer en snygg stilig jacka från Say less oanvänd lappens finns fortfarande kvar, storlek S
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär