Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Svart jacka som går att de åt i midjan. Använd ett fåtal ggr, fint skick!
Jacka - Svart  jacka i väldigt fint skick och har inga defekter. Köptes för 1500kr. Kom privat för fler bilder på den.
jacka - mocka jacka som passar bra till tex hösten! Det är en killmodell men jag har använt den! Äkta mocka, köpt för 799
Jacka - Säljer denna jacka från h&m som inte säljs längre! Storlek S💖
Jacka - Som ny 💕 Första bilden är lånad men likadan
Jacka - Jacka XS/S Fint skick
 jacka  - Säljer denna jackar nu som är så fin och jätte bra skick ❤️
Stickad jacka
Stickad jacka  - 89 Stickad jacka  - 90 Stickad jacka  - 91

Stickad jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

kofta/höstjacka i svart med guldiga knappar i ny skick

Alinalonn
Alinalonn
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Glittrig topp - Glittrig guld-topp från mango i storlek M (liten i storlek) endast använd ett fåtal gånger
Kort Zaraklänning - Kort klänning med volang kjol från zara. Aldrig använd (prislapp kvar)
Kurt Geiger väska metallic  - Säljer en Kurt Geiger väska i metallicfärgat material med regnbågsskimrande nyanser. Väskan är använd så färgen har släppt lite som man kan se på bilden.
Olivgrön quiltad pufferjacka Zara - Säljer en olivgrön pufferjacka från Zara med quiltat mönster och två stora fickor framtill. Jackan har hög krage, dragkedja och tryckknappar. Materialet är i skinn.
Svart kavaj från BikBok - Stilren svart kavaj från BikBok med klassisk passform, två knappar framtill och fickor. Den är i Xs men i en oversize storlek.
Mörkgrå kavaj från BikBok - Stilren mörkgrå kavaj från BikBok med dubbelknäppning och två fickor framtill. Aldrig använd med prislappen kvar. Oversize i storleken
Grå kavaj från H&M med klassisk passform - Stilren grå kavaj från H&M med klassisk passform och enkelknäppning. Kavajen har två fickor med lock framtill och är helfodrad. Använt endast en gång. Den är något oversize i storleken
Liknande annonser
Visa alla