Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Krämvit kappa - Superfin kappa perfekt till våren! Säljer för att den inte kommer till användning längre.
Kräm vit kappa  - Använt fåtalgånger nästan ny skick
Krämvit oversized kappa - Skön och mysig kappa i bra skick. 90% polyester.
Krämvit kappa från ba&sh med bälte - Snygg krämvit kappa från ba&sh 🥰 endast använd två gånger! Originalpris 5500kr. Slutsåld!
Krämvit jacka - En krämvit jacka som passar till våren eller sensommar. Den är tunn men inte jättetunn då den är lite fodrad. Fyra Fungerande fickor. Ingen dragkedja, endast knappar. Har knappar vid ärmen. Den är oversize. Mycket bra skick.
Krämvit kappa💗 - Säljer nu min jacka som tyvärr inte kommit till användning, köpt på Gina tricot för något år sedan men användes förra hösten fåtal gånger💗. Inga fel på jackan förutom att hängaren är sönder, men går lätt att fixa. Är i storlek xs men känns som s/m!💞
Snygg krämvit kappa - Säljer denna Zara kappa som e svin snygg. Den är gjord i Ull så den är väldigt varm och perfekt nu inför senhösten/vintern. Kontakta mig vid minsta lilla. Kan även mötas upp❣️
Krämvit omlottjacka med bälte - Säljer en krämvit omlottjacka med bälte i midjan. Jackan har lång ärm, rak passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som gillar stilrena och minimalistiska plagg.
Krämvit kappa
Krämvit kappa  - 89

Krämvit kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt tjocklek nu till våren, inga fläckar eller synliga spår på tidigare användning.

Nicole Agi
Nicole Agi
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
SUPERDRY Everest bomber jacka  - Nästan som ny, använd fåtal gånger.
Navahoo vinterjacka - Använd en gång under vinter, super fin och mysig!
Tommy hilfiger vår jacka  - Ny skick, perfekt till våren.
Asics träningsskor - Nästan som nya, använd fåtal gånger.
Michael Kors solglasögon - Köpta i USA, super snygga och inga synliga repor.
Pandora armband  - Helt nytt, använd 2 gånger! Designad helt själv.
Kate spade väska med datorfodral  - Köpt i Kanada, fåtal gånger använd. Som ny😊
Liknande annonser
Visa alla