Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Jätte bra skick finns en jätte liten flaw fixad av skräddare så snyns inte knapt använd. Storleken är L men sitter lite mindre. Kvitto finns ny pris är 10.000kr
Moncler cardigan  - Säljer en moncler cardigan i väldigt bra skick, köpte på Vinted men säljer pgr av att den inte kommer till användning, priset kan diskuteras
Moncler Cardigan - Säljer en svart cardigan jacka från Moncler i storlek L men passar L/M, quiltad front i syntet och stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en snygg och sportig look. Äktighetsbevis på bilderna. Priset är inte hugget i sten👍🏼.
Moncler cardigan  - Tjena! Säljer nu min moncler cardigan i storlek L. Jackan är i bra skick men det finns lite tecken på användning! Jag köpte jackan ny för ungefär 3 år sedan på NK Stockholm för ungefär 9000kr! Skick 8/10! Storleken är L men den passar även M! Hör av er vid fler frågor eller bilder!
Moncler Cardigan - En Cardigan från Moncler i mörkblå och storlek L men passar även M. Jackan är i mycket bra skick. Originalpåse medföljer vid köp. Kan gå ner i pris vid snabb affär.
Moncler cardigan - Ett helt otroligt unikt och populärt plagg, En superfin moncler cardigan i storlek L men sitter som M. Nypris på nästan 13 000 kr (se sista bilden) och grymt skick! Inga hål eller fläckar och sitter hur bra som helst på! Tveka inte vid minsta fråga eller fundering och pris ej hugget i sten😎
Moncler cardigan  - Säljer en marinblå cardigan från Moncler med stickade ärmar och quiltad front. Jackan har dragkedja, ribbade muddar och Moncler-logga på ena ärmen. Fylld med vitt gåsdun för extra värme. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look. Hör av er vid frågor
Gabriel
Gabriel
Moncler cardigan
Moncler cardigan - 89 Moncler cardigan - 90

Moncler cardigan

Storlek: L fits S/M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå

3900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min moncler Maglione Tricot cardigan som är i väldigt bra skick! 8/10! Den är storlek L men är liten i storleken så den passar S/M! Den är självklart äkta. Hör av dig om du har några frågor!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Rosa Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE!!🩷Äkta dun!! Snyggaste Herno liknande jacka med trekvartsärm, guldknappar, snygg detalj baktilloch krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter. storlek 42 MEN jätte liten i storleken och passar mig utmärkt som vanligtvis bär S (egna bilder)!!! Tryck köp nu!
Massimo Dutti jacka Mörkgrön  - Eftertraktad Massimo Dutti vinterjacka. Grön. Supersnygg! Bra skick, inga hål, alla dragkedjor funkar fint. Fler bilder vid intresse. Storlek xs, lite längre och större i modellen. Jag är 160cm lång.
Massimo Dutti Cardigan - Snygg Cardigan från Massimo Dutti i brun mocka och marinblått tyg. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och knappar, samt två fickor. Insidan är fodrad med glansigt blått material och har en mockadetalj vid kragen. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer. Vändlgit fint skick, 2 små fläckar på mockan som bör gå bort om man har mocka kit.
Mörkgrön Teddyjacka H&M - Säljer min super snygga teddyjacka i mörkgrön då den inte längre kommer till användning❤️ Den är i superbra skick och i storlek 36! Kontakta mig för fler bilder🥰
Svart dunjacka från Fjällräven - Säljer en svart, puffig dunjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två fickor med lock och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe.
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till hösten/vintern  Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två stickade fickor. Jackan har ribbad krage och ärmar i mjukt material, samt dragkedja med Moncler-logga. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look med exklusiv känsla.