Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå vindjacka från Lacoste - Säljer en marinblå vindjacka från Lacoste med huva och dragkedja. Jackan har den klassiska krokodilloggan på bröstet och är tillverkad i ett lätt och smidigt syntetmaterial. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits. Pris kan diskuteras vid snabbaffär
Mörkblå vindjacka från Lacoste - Snygg mörkblå vindjacka från Lacoste med klassisk krokodillogga på bröstet. Jackan har hög krage, hel dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Marinblå vindjacka från Lacoste - Snygg marinblå vindjacka från Lacoste med klassisk krokodillogga på bröstet. Jackan har vit dragkedja, hög krage och två fickor med tryckknappar. Materialet är lätt och syntetiskt, perfekt för blåsiga dagar. Justerbar nederkant med snörning för extra passform. Som nytt skick! Storlek S
Lacoste vindjacka  - ”JACKAN ÄR ÄKTA” köpte den för 2000,, Svart vindjacka från Lacoste Sport med huva och dragkedja framtill. Jackan har det klassiska gröna krokodilmärket på bröstet och meshfoder på insidan för extra komfort. Regular fit och stilren design som funkar till streetwear. Perfekt för dig som gillar sportiga vibes.
Blå och ljusblå vindjacka från Lacoste - Jackan är perfekt till sommaren när det blåser och rengnar den funkar allmänt under hela sommaren den är som en tunnare hoodie. Köpte den för 1500 på Lacoste.
Marinblå vindjacka från Lacoste - Snygg marinblå vindjacka från Lacoste med orange detaljer längs sömmarna och klassisk krokodillogga på bröstet. Jackan har hög krage, hel dragkedja och elastiska muddar. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill sticka ut med coola färgkontraster.
Lacoste tvåfärgad vindjacka - Säljer en riktigt snygg vindjacka från Lacoste med cool tvåfärgad design i ljusblått och mörkblått. Jackan har huva, dragkedja och elastiska muddar. På framsidan finns ett vitt band med Lacoste-loggor och den klassiska krokodilen på bröstet. Köpt på Lacoste store för 1800 kr den är i ny skick då den bara är använd en gång ute 2 gånger inomhus säljs för att dene lite för stor för mig pris kan diskuteras
Blå och röd vindjacka från Lacoste - Snygg vindjacka från Lacoste i blått, rött och vitt med huva och dragkedja framtill. Jackan har elastiska muddar vid ärmslut och coolt färgblocksmönster. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill sticka ut med klassisk Lacoste-logga på bröstet.
Lacoste vindjacka
Lacoste vindjacka  - 0 Lacoste vindjacka  - 1

Lacoste vindjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Lacoste
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

570 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny vindjacka. kvitto finns och även tags, skriv dm för andra frågor. Sista pris 550

Adrian
Adrian
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunväst från Canada Goose M - Autentisk Svart canada Goosei bra skick pris går att diskuteras hör av dig vid frågor
 Burberry keps i bomull - Säljer en klassisk Burberry keps i storlek M med ikoniskt rutigt mönster i beige, brunt, svart och vitt. Kepsen är tillverkad i 100% bomull och har justerbart spänne baktill med Burberry-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Liknande annonser
Visa alla