Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Biker Skinnjacka - Använd fåtal gånger, skönt mjukt material! Pris kan diskuteras vid snabb affär💖
Svart biker skinnjacka med bälte - Snygg svart skinnjacka i klassisk bikerstil med bred krage, dragkedja och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar och silverfärgade detaljer som ger en cool vibe. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.
Mission skinnjacka  - Brun skinnjacka med detaljer. Storlek M men mer som en S då märket är små i storlekarna.
Svart biker skinnjacka med bälte - Snygg svart skinnjacka i klassisk bikerstil med bred krage, silverfärgade dragkedjor och knappar samt ett justerbart bälte i midjan. Jackan har lång ärm och coola detaljer som ger en edgy look. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och trendig jacka.
Skinn jacka . Biker  - Läder/skinn jacka . Använd Max 2 gånger . Passar S/M. 36  nypris 1499kr
Äkta mission ”biker”-skinnjacka
Äkta mission ”biker”-skinnjacka - 89 Äkta mission ”biker”-skinnjacka - 90 Äkta mission ”biker”-skinnjacka - 91

Äkta mission ”biker”-skinnjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg läderjacka från mission, storlek L (italiensk storlek) skulle säga att den passar en M och även en S om man vill ha den lite loose fit. Äkta läder!

Kajsa
Kajsa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Superfin vårjacka!  - Supergullig vårjacka från Plus Fine i Storlek S/M. Man kan justera midjan från insidan så jackans storlek är lite flexibel beroende på vilken passform man önskar. Nyskick men designen är att den ska se lite sliten ut!
Nolita-jacka  - Superälskad olivgrön Nolita-jacka som passar perfekt nu till våren! Italiensk storlek M så i svenska mått skulle jag säga att det är en liten S! Jättebra kvalitet och snygga detaljer i dragkedjor osv. 98%bomull och 2%elastan.
Liknande annonser
Visa alla