Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Läderjacka från Pull&Bear
Läderjacka från Pull&Bear - 89 Läderjacka från Pull&Bear - 90

Läderjacka från Pull&Bear

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Pull & Bear
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart imitationsläderjacka från Pull&Bear. Aldrig använd och med lappen kvar. Den är lite croppad och ej i oversize. Pris kan diskuteras!

Olivia
Olivia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Odd Molly Marion Hood Sweater - En Odd Molly sweater med huva i svart/mörkgrå och rosa! Säljer då den var för liten. Endast provad på.  Skriv för bilder på lappar och sådant🫶🏻 Pris kan diskuteras! Nypris: 1795kr
Set med slips och bröstnäsduk från Gianni Feraud - Ett set av Gianni Feraud i silver/ljusgrå! Skulle ha gett settet till en familjemedlem i julklapp förra året men glömde bort att det låg i garderoben… Fortfarande inplastat! Pris kan diskuteras! Nypris: 949kr
Croppad hoodie från H&M - En croppad hoodie med dragkedja i lavendel från H&M. Bara använd några få gånger. Pris kan diskuteras!
Svart manchesterklänning från H&M - En svart manchesterklänning från H&M. Den är i minilängd i a-linjemodell och har fickor framtill. Använd ett fåtal gånger men i bra skick. Pris kan diskuteras!
Jumpsuit/playsuit från H&M - En supersöt jumpsuit/playsuit från H&M.  Med snörning över bysten och som axelband. Den är i storlek 40 men skulle säga att den passar bättre på en 36/38. Använd en gång! Pris kan diskuteras!
Byxdress i jeans från Bikbok - Ljusblå byxdress från bikbok. Den har raka ben och fickor fram. Aldrig använd men provad på några gånger. Pris kan diskuteras!
Cargobyxor från H&M - Svarta och vita cargobyxor från H&M. De är högmidjade och har fickor båda fram och bak. Använda fåtal gånger men i nyskick! Pris kan diskuteras <3
Svart klänning från Nelly - En svart klänning från nelly med spetstopp. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Pris kan diskuteras!
Manchesterklänning från H&M - En vinröd manchesterklänning frpn H&M. Den är i minilängd och svänger ut efter midjan, har fickor framtill. Använd ett fåtal gånger. Pris kan diskuteras!
Minikjol från Levi’s - En svart minikjol från Levi’s i jeans. Endast provad på! Pris kan diskuteras!
Liknande annonser
Visa alla