Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Ljuslila regnjacka med huva
Ljuslila regnjacka med huva - 0 Ljuslila regnjacka med huva - 1

Ljuslila regnjacka med huva

Storlek: 158
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Lila
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg ljuslila regnjacka med huva och tryckknappar framtill. Jackan har två stora fickor med lock och elastiska muddar vid ärmsluten. Perfekt för regniga dagar och enkel att matcha med din stil.

Stella
Stella
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå regnjacka med huva - Säljer en ljusblå regnjacka med huva och silverfärgade tryckknappar. Jackan har två stora fickor framtill och är långärmad. Perfekt för blöta dagar och har en clean, stilren look som funkar till jeans eller leggings.
Ljuslila pufferjacka med huva - Säljer en ljuslila pufferjacka från C i storlek 128. Jackan har huva, två fickor med lock framtill och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, enkel design som är lätt att matcha med andra plagg. Mycket bra. Köprare betalar för frakten
Svart regnjacka med huva från 157 - Svart regnjacka från 157 med huva och tryckknappar framtill. Jackan har två fickor med lock och är helsvart på utsidan med ljus insida. Perfekt för regniga dagar och enkel att matcha med allt. Helt ny
Marinblå regnjacka från 157 med huva - Marinblå regnjacka från 157 i storlek XS. Jackan har huva med vit snörning, tryckknappar framtill och två sidofickor. Materialet är syntet och jackan är perfekt för blöta dagar. Enkel och stilren design med längre passform.
Svart regnjacka med huva från 157 - Svart regnjacka från 157, modell VÅNGA JILL. Jackan har huva med vit snörning, tryckknappar framtill och två fickor med knappstängning. Insidan är ljus och materialet är syntetiskt, perfekt för blöta dagar. Snygg och enkel design med lång ärm.
Svart regnjacka med huva från 157 - Svart regnjacka från 157, modell VÅNGA JILL. Jackan har huva med vit snörning, tryckknappar framtill och två fickor med knappstängning. Materialet är syntet och insidan är ljus. Perfekt när det regnar och du vill hålla dig torr.
Ljuslila regnjacka med teddyfoder Stl 146 - Snygg ljuslila regnjacka med huva och mjukt, krämfärgat teddyfoder på insidan. Jackan har tryckknappar framtill och två fickor. Perfekt för kalla och regniga dagar när du vill vara både varm och stilren. Aldrig använd , Stl 146
Brun regnjacka med huva - Snygg brun regnjacka med huva och vita snören. Jackan har knappar framtill och är längre baktill för extra skydd mot regn. Perfekt för blöta dagar och har en stilren look med enkel design.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm