Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
 Regnjacka/kappa
 Regnjacka/kappa  - 89

Regnjacka/kappa

Storlek: 110/120
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Svart

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Regnjacka/kappa från lager 157 använd en gång ut till bilen. Storlek 100/120

Isabelle Viklund hemming
Isabelle Viklund hemming
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Regnjacka - Svart regnjacka
regnjacka  - Säljer en svart regnjacka med huva och knappar. Perfekt för regniga dagar, använd 2ggr.
Regnjacka  - Säljer en jätte fin regnjacka som är använd några få gånger, den värmer ganska bra och är ganska skön. Jag köpte den från lager 157, storlek XXL
Fodrad regnjacka - Fodrad regnjacka
Svart regnjacka med huva från 157 - Svart regnjacka från 157 med huva och tryckknappar framtill. Jackan har två fickor med lock och är helsvart på utsidan med ljus insida. Perfekt för regniga dagar och enkel att matcha med allt. Helt ny
Regnjacka - Jättefin regnjacka till hösten!! Öppet för förslag!
Regnjacka - Jag har haft min regnjacka i snart 1 år nu. Den är i jätte bra skick och säljes då jag har inte behov av den längre. Jackan är storlek 158-164. Priset kan sänkas vid snabbaffär!
Regnjacka från lager 157 - Svart regn jacka från lager 157, endast testad! Strl S/M. 200kr.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Camouflage vindjacka i bomull - Snygg vindjacka med klassiskt camouflage-mönster i gröna och bruna toner. Jackan har två stora fickor framtill, krage och stängs med dragkedja. Tillverkad i bomull och har en avslappnad passform, perfekt för en cool streetstil.
Hollister overshirt  - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga overshirt fårn Hollister. Skick 8/10 riktigt bra med lite slitningar vilket gör dne mer vintage. Modellen är 181 och väger 67kg men passar allt mellan 170-182. Hör av er vid funderingar!