Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lager 157 Jacka  - Hej säljer denna Lager 157 pilejackan i modellen SALLY i färgen svart den är lite använd men det syns inte på den. Den är ny tvättad också. Skriv gärna om ni har någon fråga💕
Jacka från Lager 157 - En jacka från lager 157, använd 2 gånger i storlek M 60kr frakt eller upphämtning i Stockholm.
Lager 157 jacka - Ny pris 400 Bra skick använd fåtalgånger. Håller värmen bra
Lager 157 pile jacka - Säljer denna fina pile jacka ifrån lager 157 den är i färgen svart med storlek s. Super fin jacka perfekt för höst och vår😍
Jacka Lager 157 - Skinn jacka från lager 157. Ser ut som ny. Väldigt liten i storleken
Lager 157 jacka - Slutsålt  har båda färgerna men inte riktigt min stil
Lager 157 jacka - Slutsålt överallt finns i blå också
Lager 157 svart puffer jacka  - Strl S, från lager 157, tunn jacka , 220kr❤️😊 den gamla versionen.
Lager 157 jacka
Lager 157 jacka  - 89

Lager 157 jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här helt nya lager 157 jackan med lappen kvar. Säljer då jag inte gilla hur den såg ut på mig men i storlek satt den bra på mig som vanligtvis har S. Inte för kort i armarna och det gick att ha hoodie under.

ellarask
ellarask
(35)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Maya - Moncler Maya i storlek 1. Använd några gånger. För snabb köp kan priset diskuteras 🥰.
Beige kort trenchcoat med knappar - Säljer en beige kort trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och breda ärmar. Perfekt vår / höst jacka!
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson
teddyjacka  - Säljer en svart och vit teddyjacka med zebramönster och dragkedja framtill. Jackan är långärmad, perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och mysig stil. Passformen är normal och materialet är fluffigt och mjukt.
Custommade jacka - Custommade jacka, beige storlek M/L  Säljes, pris kan diskuteras vid snabb affär!
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.