Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Carhartt overshirt  - Skitsnygg Carhartt overshirt i olivgrön färg, skönt och bra material samt skön passform. Perfekt för hösten 🍂.
Snygg Overshirt / Jacka - Inköpt på Zara, säljs inte längre. Snygga detaljer på fram och baksida. Endast använd 1 gång
Weekday overshirt jacka - Säljer nu min snygga jacka från weekday med knappar och två bröstfickor, säljer nu denna för att jag inte har någon användningar av den då den bara är använd ett fåtal gånger, snälla hör av er för några frågor, köpare står för frakten!
Overshirt - Säljer nu denna feta overshirten från selected homme som är perfekt nu till hösten.Den är i skick 10/10 inga defekter, använt Max 3 gånger💯✨  För frågor eller mer är det bara att säga till💯⭐️
Svart Carhartt overshirt jacka - Fodrad
Overshirt - Rikigt fet overshirt från Aeca🤩. Skön olivgrön färg med snyggt märke på ryggen🫒💯. Hör av dig om du har några frågor!
Overshirt/Jacka - Super fräsch overshirt/Jacka  använd några gånger storlek Medium säljs för 300kr
Cavaliere overshirt - Riktigt snygg Cavaliere overshirt mörkgrön, fint skick! Storlek M.            Nypris 1999
Carthartt overshirt jacka
Carthartt overshirt jacka - 0 Carthartt overshirt jacka - 1

Carthartt overshirt jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Carhartt
Färg: Oliv
Skick: Acceptabelt skick

649 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkgrön jacka från Carhartt med klassisk krage, två bröstfickor med lock och knappar samt ribbade muddar vid ärmslut och midja. Jackan har dragkedja framtill och är tillverkad i slitstark bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear nu till hösten

Isakisak
Isakisak
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!