Alla kategorier > Jackor
Lång brun skinnkappa
Lång brun skinnkappa - 89 Lång brun skinnkappa - 90 Lång brun skinnkappa - 91

Lång brun skinnkappa

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Färg: Brun

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min supersnygga långa skinnjacka i brunt. Vintage från kungliga hovleverantören Zielfeldt Göteborg. Fint skick yttre sida men invändigt har den slitage vid armhålorna, inget som påverkar utseendet utåt. Storlek 38.

Indra Lundqvist
Indra Lundqvist
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun lång skinnkappa från Mulberry - Säljer en brun lång skinnkappa från Mulberry med klassisk krage och hel längd. Jackan har en stilren design och är tillverkad i mjukt skinn. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och cool look. Storlek 14 ca M
Skinnkappa - Cool brun skinnkappa köpt secondhand från hms gamla märke Hennes, väldigt bra skick
 Brun lång pälsjacka -  Brun lång pälsjacka i storlek 38/40
Skinnkappa  - Säljer denna fina skinnkappa från bershka. Den har inte kommit till användning där av säljer jag den. Helt ny med prislapp på.  Storlek S Kontakta mig vid fler frågor:)
Brun lång pufferjacka med fuskpäls - Snygg brun pufferjacka från Rockandblue med lång passform, quiltade detaljer och stor huva med fuskpäls. Jackan har dragkedjor på fickorna, tryckknappar framtill och en patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära.
Brun lång pufferjacka med bälte - Säljer en lång, mörkbrun pufferjacka med bälte i midjan och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en clean, stilren look som passar perfekt när det är kallt ute. Fylld med vaddering för extra värme och har praktiska fickor på sidorna.
Brun lång kappa - En brun lång kappa, kommer ej till användning 🥰🥰
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!