Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Sail racing Vinter Jacka Herr
Sail racing Vinter Jacka Herr - 89 Sail racing Vinter Jacka Herr - 90 Sail racing Vinter Jacka Herr - 91

Sail racing Vinter Jacka Herr

Storlek: Large
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd endast 3 gånger.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinter jacka sail racing  - Storlek S fast är stor i sin storlek, köpt för 3100kr säljs för att använder ej längre, använt mindre en vinter. Den har knappar, fyra fickor i framsidan en i insidan. Märket är på vänstra armen. Kan vara både till tjejer och killar fast är tjejmodell.
Sail racing vinter jacka - Säljer nu min sail racing då jag inte längre har andväninh av den.   Jackan är i bra skick utifrån de små revor på armarna ni kan se på bild  Jag är 170 lång och jackan passar mig utmärkt
Sail racing vinter jacka  - Jackan är knappt använd och är i bra skick. Den är varm och passar perfekt till vintern. Storlek L. Jackan säljs för 1800kr men priset kan även diskuteras.
Sail racing vinter jacka  - Helt ny jacka  Vill sälja på grund av att det är stor storlek för mig
Sail racing vinter jacka. - Helt ny. Inköpt av min mamma. För stor för mig tyvär. Använt den 4 gånger.
Sail Racing jacka vinter - Väldigt bra skick, men inte 100% nyskick. Inga hål. Herrmodell M passar som som vanlig M och de som har mindre då den sitter perfekt även om man har lite mindre. Om du vanligtvis har L rekommenderar jag att du frågar om mått innan du köper för vet inte säkert om den kommer passa.
Fortsätt i appen →