Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lättviktsjacka - Storlek M från zizzi, motsvarar ca xxl.
Lättviktsjacka - Lättviktsjacka från Only, använd en säsong så mycket fint skick. Storlek M, 150kr
Svart lättviktsjacka - Snygg svart lättviktsjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och lång ärm, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren look som passar till det mesta och hösten. Pris kan diskuteras.
Tuxer lättviktsjacka toppskick  - vårjacka i strl S från tuxer, använd 1 ggr då den inte kändes bra i storleken. Kostade 699 kr Nyskick. Katt finns I hemmet
Lättviktsjacka - Tunn svart lättviktsjacka i storlek 38, M men lite mindre i storlek💕
Lättviktsjacka  - Tunn jacka från mango❤️
Lättviktsjacka från Morris
Lättviktsjacka från Morris  - 89 Lättviktsjacka från Morris  - 90 Lättviktsjacka från Morris  - 91

Lättviktsjacka från Morris

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Morris

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min lättviktsjacka från Morris som stått inne i skåpet väldigt länge och har hunnit bli väldigt liten för mig. Jag får inte på den mer. Jackan är i storlek M men den skulle nog sitta bäst på er som vanligtvis bär S. Jackan är i väldigt bra skick och erhåller inga defekter. Jag använde den som en tunnare jacka under en tjockare kappa under vintertid eftersom den är inte så tjock i materialet.

Natascha M
Natascha M
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷
Ljusgrå teddyjacka från zara - Mysig ljusgrå teddyjacka med oversized passform och dragkedja framtill. Jackan säljs inte i Sverige, köpt utomlands!💓 pris går att diskutera
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig mörkgrön teddyjacka. Jackan har lång ärm och ribbade muddar vid midjan. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look i höst och vinter.💚
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och fyra fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ena ärmen och stilren design som funkar till allt.
Beige quiltad bomberjacka Mango - Quiltad beige bomberjacka från Mango i strl M💞 passar till höst/vår
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.