Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en fluffig och oversized pälsjacka med leopardmönster i bruna och svarta toner. Jackan har långa ärmar, bred krage och stängs med knappar framtill. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut och hålla dig varm under kyliga dagar.
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en supercool leopardmönstrad pälsjacka med fluffiga svarta detaljer vid ärmsluten. Perfekt för att sticka ut på festen eller hålla sig varm under hösten. Jackan har en avslappnad passform och är riktigt mjuk och skön. Ett måste för garderoben om du älskar djurmönster!
Leopardmönstrad pälsjacka från Rinascimento - Säljer en snygg vintage leopardmönstrad pälsjacka från Rinascimento, italienskt märke. Nypris cirka 3000 kr. En hank fram till så att man kan knäppa. Passar från XS-M.
Leopardmönstrad pälsjacka  - Säljer en supercool leopardmönstrad pälsjacka från Lager 157. Den är perfekt för att sticka ut i mängden och hålla sig varm samtidigt. Jackan har långa ärmar och en mysig krage och är i storlek L. Perfekt för höst och vinter! 🐆✨
Leopardmönstrad pälsjacka  - Pälsjacka från Clockhouse med leopardmönster i brunt och beige. Jackan har högt ribbat krage och muddar och dragkedja framtill. Har aldrig använt men köpte själv sexondhand. Står ingen storlek men skulle säga s/xs.
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en fluffig och trendig leopardmönstrad pälsjacka. Jackan har en snygg passform och är perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar. Den har långa ärmar och en mjuk känsla som ger en lyxig look. den har även mindre päls på ett ställe men inget som syns enligt mig
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en snygg pälsjacka med leopardmönster i beige och bruna toner. Jackan har en loose passform, krage och är långärmad. Materialet är mjuk syntetpäls som ger en cool och trendig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera lite edge till din outfit.
Leopardmönstrad pälsjacka
Leopardmönstrad pälsjacka - 89 Leopardmönstrad pälsjacka - 90 Leopardmönstrad pälsjacka - 91 Leopardmönstrad pälsjacka - 92

Leopardmönstrad pälsjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Skick: Bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg leopardmönstrad pälsjacka med långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för att sticka ut i mängden med sin djärva design. En knapp har lossnat men den finns att sy tillbaka. Jag använde kappan öppen och då är det inget som stör.

Jessica
Jessica
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
J.Lindeberg field jacket - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg field jacket i nyskick, storlek S, vid frågor är det bara att skriva //Grament
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Raulph lauren puffer S - En puffer jacka från polo raulph lauren i storlek small. Passar mellan 180-185 cm ganska bra. Det som medföljer är tag. Bra skick utan skador (9/10) endast zippern är lite trög. Skriv vid någon fundering
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!