Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Leopardmönstrad pälsjacka
Leopardmönstrad pälsjacka  - 0 Leopardmönstrad pälsjacka  - 1

Leopardmönstrad pälsjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg leopardmönstrad pälsjacka . Jackan har en klassisk krage och stängs med knappar framtill. I väldigt bra skick

Nicole Troncoso
Nicole Troncoso
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad pälsjacka - Så snygg leopard jacka som tyvärr inte kommer till användning 🥰
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en leopardmönstrad pälsjacka med långa ärmar. Jackan har en oversized passform på mig som brukar bära XS/S . Passar för höst och vår.
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en fluffig och trendig pälsjacka med leopardmönster. Jackan har bred krage och är i bruna och svarta toner. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut och hålla dig varm under kallare dagar.
Leopardmönstrad pälsjacka  - Säljer en supercool leopardmönstrad pälsjacka från Lager 157. Den är perfekt för att sticka ut i mängden och hålla sig varm samtidigt. Jackan har långa ärmar och en mysig krage och är i storlek L. Perfekt för höst och vinter! 🐆✨
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en fluffig och oversized pälsjacka med leopardmönster i bruna och svarta toner. Jackan har långa ärmar, bred krage och stängs med knappar framtill. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut och hålla dig varm under kyliga dagar.
Leopardmönstrad pälsjacka  - Pälsjacka från Clockhouse med leopardmönster i brunt och beige. Jackan har högt ribbat krage och muddar och dragkedja framtill. Har aldrig använt men köpte själv sexondhand. Står ingen storlek men skulle säga s/xs.
Leopardmönstrad pälsjacka från Stand - Säljer en supercool pälsjacka från Stand med leopardmönster. Jackan är fluffig och har en rak, lite boxig passform med långa ärmar. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut. Fodrad och riktigt mjuk!
Leopardmönstrad pälsjacka från 157 - Säljer en fluffig och trendig pälsjacka från 157 i storlek S. Jackan har ett snyggt leopardmönster i bruna och svarta toner, bred krage och är helfodrad. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut och hålla dig varm.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Marinblå jacka från Lyle & Scott, Field jacka - BUDA GÄRNA!Säljer en skit snygg Field jacka från lyle & scott. Rikigt bra nu till våren! Jag säljer eftersom jag precis har växt ur den. Han på bilden är ca 168 cm så jag skulle säga att mellan 163-170 så sitter den perfekt🤩! Hör gärna av dig vid frågor, pris kan nog diskuteras.