Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Levis dunjacka
Levis dunjacka  - 89 Levis dunjacka  - 90

Levis dunjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Levi's

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En skit snygg Levis dunjacka som är använd en höst men är fortfarande i hur bra skick som helst!

Liljaolsbo
Liljaolsbo
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Levis dunjacka  - Svart Levis dunjacka som jag köpte förra vintern. Använts varsamt men finns en liten skråma på höger armen.💕Kan skicka fler bilder med jackan på!!🙌
Levis dunjacka  - Använd en höst men inget mer, den är fortfarande fin och ser nästan ny ut, ett litet hål på vänster sida men går att sy!
Levis dunjacka - Super snygg, varm och trendig dunjacka från Levis som passar perfekt inför en kall vinter. Modellen är lite längre så den värmer mer. I använt men helt och rent skick.Passar storlek S-L
Levis dunjacka - Levis dunjacka med huva. Modellen är lik en bomberjacka 💣 är nästan i nyskick och sällan använd! Storlek: S (36-38) Pris: 300kr 🌸 Buda gärna! OBS pälsen är inte äkta
Levis dunjacka S - Fraktar ej
Dunjacka levis  - Strl m. Nypris 1295. Knappt använd
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.