Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mörkblå parkajacka med pälskantad huva
Mörkblå parkajacka med pälskantad huva - 89 Mörkblå parkajacka med pälskantad huva - 90 Mörkblå parkajacka med pälskantad huva - 91 Mörkblå parkajacka med pälskantad huva - 92 Mörkblå parkajacka med pälskantad huva - 93

Mörkblå parkajacka med pälskantad huva

Storlek: m
Kategori: Jackor
Märke: Levi's

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg mörkblå parkajacka med en mysig pälskantad huva. Jackan har långa ärmar och praktiska fickor med knappar. Perfekt för kalla vinterdagar! 🧥❄️

Fia
Fia
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå parkajacka med pälskantad huva - Säljer en grå parkajacka i acceptabelt skick med en mysig pälskantad huva. Jackan har långa ärmar och praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar. Den har en dragkedja framtill och justerbara ärmslut. Defekter förekommer men jackan fungerar som vanligt och har inga hinder.
Svart parkajacka med pälskant - Säljer en svart parkajacka med stor huva och lyxig pälskant längs huva och öppning. Jackan har dragsko i midjan, två fickor med lock och knappar framtill. Pälsen är fluffig och ger en exklusiv känsla. Perfekt för kyliga dagar. Jackan har äkta päls över hela!!! Storlek M!!! Priset kan diskuteras!! 🥰🥰🥰🥰 Nypris: 4000kr
Svart parkajacka med pälskantad huva - Säljer en svart parkajacka från Zara  i storlek L. Jackan har en pälskantad huva och är perfekt för vintern. Den är i nytt skick med etikett kvar. Insidan är quiltad för extra värme och komfort. Perfekt för kalla dagar! ❄️
Beige parkajacka med pälskant från Svea - Säljer en beige parkajacka från Svea med avtagbar huva och pälskant. Jackan har dragkedja och knappar framtill, stora fickor och justerbar midja. Perfekt för kyliga dagar och riktigt mysig att bära.
Beige dunjacka med pälskantad huva - Säljer en supermysig beige dunjacka med pälskantad huva. Jackan har dragkedja och knappar framtill, samt praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kalla vinterdagar! 🧥❄️
Beige kappa med pälskantad huva - Snygg beige kappa med stor huva kantad av fluffig päls. Jackan har bälte i midjan för att knyta. Säljer då jag inte har fått nån användning av den på länge. Pris kan diskuteras vid snabbt köp🥰
Beige parkajacka med huva - Säljer en beige parkajacka med huva och flera praktiska fickor. Jackan har dragkedja framtill och justerbar midja för bättre passform. Perfekt för vår och höst!
Svart parkajacka med huva - Säljer en svart parkajacka i bra skick. Den har en praktisk huva och stängs med dragkedja och knappar. Perfekt för höst och vår, med en stilren design som passar till det mesta. Jackan har långa ärmar och flera fickor för extra förvaring.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
 Moose Knuckles bunny  - Säljer en svart teddyjacka från Moose Knuckles med vit fluffig päls på insidan och huva. Jackan har dragkedja, två fickor fram och en snygg metallogo på ärmen. Orderbekräftelse finns! Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Håller värmer mkt bra o är väldigt skön. Tveka inte på o höra av er! PRIS GÅR ATT DISKUTERAS!!!