Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Bikerjacka i mocka
Bikerjacka i mocka - 89 Bikerjacka i mocka - 90

Bikerjacka i mocka

Storlek: 36
Kategori: Jackor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bikerjacka i äkta mocka från Lindex - använd endast ett fåtal gånger. Strl 36 men är ganska tight i storleken, passar även en 34. 100% suede (mocka)

Emma Fellenius
Emma Fellenius
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bikerjacka i mocka - Köpte för några år sedan. Mjuk och skön.
Bikerjacka i mocka - Cropped bikerjacka i mocka I gott skick
Beige bikerjacka i mocka från Lindex - Snygg beige bikerjacka från Lindex i mjuk mocka-look. Jackan har klassisk krage med tryckknappar, sned dragkedja och två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig jacka till vardags.
Bershka - Bikerjacka i beige mocka  - Snygg croppad bikerjacka i beige mocka från Bershka. Jackan har klassisk krage, silverfärgade dragkedjor, axelklaffar och bälte i midjan. Perfekt för dig som vill ha en edgy look med stilrena detaljer.
Beige mocka bikerjacka från Zara - Säljer en beige bikerjacka i mocka från Zara. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bälte i midjan och en cool asymmetrisk dragkedja framtill. Ståkrage med knapp och långa ärmar med dragkedjor vid ärmsluten. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.
Bikerjacka i mocka - En grå jacka i bikermodell och mockaimitation från Nelly Trend i storleken 38. Skulle dock säg att den sitter mer som en 36. Använd ett fåtal gånger så i väldigt bra skicka, helt utan defekter🥰
Bikerjacka i mocka - Använd en kväll 🧡
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Cp company jacka - Grön nylon jacka från Cp company
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart dunjacka med huva från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Har andvänt den 2 veckor bara och vill sälja för jag vill köpa en ny. Den passar både Xs och S helt perfekt
Grön mockajacka med snörning - Trendig oliv grön mockajacka med ballongärmar och snörning i midjan. Jackan har hög krage och dragkedja framtill, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik siluett.
Colmar "Down Jacket" Jacka - Colmar "Down Jacket" Jacka | Modell: Down Jacket | Skick: Nyskick | Nypris: 5500+ kr | Storlek: M | Hör av dig vid minsta fundering 📦
Mörkblå vindjacka med tryckknappar - Snygg mörkblå vindjacka med tryckknappar och dragkedja framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel jacka till vardagslooken.skriv om undringar