Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa vinterjacka - Skitsnygg ljusrosa vinterjacka med äkta päls! Köpt av märket mountain works. Perfekt nu till vintern med en snygg och varm jacka💞
Ljusrosa vinterjacka  - Snygg jacka med innefoder. Har använts men i gott skick.
Vinterjacka  - En ljusrosa/gammel risa vinterjacka med avtagbar pälsluva 🩷
Vinterjacka - Skönaste jackan jag haft.  Så varm och mjuk, du lär inte frysa i den.  Knappt använd då jag inte trivdes i färgen, så den är i toppskick! Finns att hämta i Silverdalen. Kan skickas, köparen står för frakten.
Ljusrosa dunjacka  - Säljer en superlätt och smidig ljusrosa dunjacka med rund halsringning och knäppning framtill.
Vinterjacka  - Säljer HMs populära jacka. Ordinarie priset är 2000kr. Säljer för 1500kr.
ljusrosa vinterjacka
ljusrosa vinterjacka   - 0 ljusrosa vinterjacka   - 1

ljusrosa vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

560 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min vinterjacka som är köpt förra vintern och sparsamt använd. Den är i storlek S men passar mig som vanligtvis har xs. Den har tyvärr lyckats få en liten defekt på en arm, men som inte syns om man inte kollar väldigt noga. Förutom det är det inga andra defekter. Nypris ca 2000, pris går att diskutera!🩷

Tilde
Tilde
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Trekvarts kappa - Så fin med kortare ärm! Saknar knapp men går att sy på en egen, eller ha den öppen mer som en kofta!!🤍🙌🏻
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S