Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka  - Såå varm vinterjacka, köptes förra vintern och är nyskick. Säljer eftersom har bytt stil😊
vinterjacka  - Endast använts en gång. Dock liten defekt , se sista bild kanske går bort i tvätt
Vinterjacka  - Säljer min supermysiga olivgröna jacka fråm märket Mackage med en stor, fluffig pälskrage. Perfekt för kalla vinterdagar! Jackan har en dragkedja framtill och långa ärmar. Den är både snygg och praktisk, och håller dig varm hela säsongen. Använts ett fåtal gånger, ser nästan ny ut. Limited färg, finns inte längre. Andra färger kostar idag 13700. Kemtvättas innan den säljes. Storlek M passar S.
Vinterjacka  - Säljer denna vinterjacka i reflex som är supersmidig att ha på vintern. Väl använd vilket självklart märks på jackan men inte skadad någonstans. Nypris 1000 kr
Vinterjacka - Snygg vinter/höst jacka i fint skick!! ❤️❤️
Vinterjacka - Superfin vinterjacka från H&M storlek M med bälte. Den är endast använd 1 gång, så i princip ny. Passa på under fri frakt!
Vinterjacka
Vinterjacka  - 89

Vinterjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jacka från luxeSwe i storlek M då den var för stor och man får inte lämna tillbaka jackan! Aldrig använd! Köpt för 2600kr

Vanessa
Vanessa
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Barbour jacka  - Säljer min Barbour jacka som är i VÄLDIGT bra sick! Den är helt ny. Använd 1gång i nån timme!
Polar klocka - Säljer min polar klocka då jag inte har någon användning av den! Använt den 1gång då man behövde ha en sån klocka när jag gick på fotboll! Den är som ny och kvitto finns!
Moncler väst - Säljer min brors väst då han inte har någon användning för den! As snygg! Storlek S/M
Beige sneakers från Aim'n - Säljer dessa skor då jag inte använder dem , använda max 4gånger.  Snygga beige sneakers från Aim'n med en stickad ovandel och vit sula. Skorna har en elastisk passform utan snörning, vilket gör dem enkla att ta på och av. Perfekta för en stilren och bekväm look.
Vita sneakers från Adidas - Säljer dessa då jag ej använder dem! Använda ca 5gånger . Snygga vita sneakers från Adidas med klassiska tre ränder på sidan. Skorna har en bekväm sula och snörning framtill. Perfekta för en stilren look.
Väska  - Säljer en klassisk brun axelväska då jag inte använder den. Den är i helt nytt skick då den aldrig är använd!  Pris kan diskuteras
 Vinterjacka från Colmar - Säljer en svart, lång dunjacka från Colmar med huva i storlek M  . Jackan har dragkedja framtill och ett snyggt Colmar-märke på ärmen. Insidan är grå och materialet är glansigt och lätt, perfekt för kalla dagar. Passformen är normal och jackan är långärmad. Säljer pga att den blivit för stor för mig och pris kan diskuteras!
Liknande annonser
Visa alla