Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90 Vinterjacka - 91

Vinterjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lagom varm vinterjacka. Liten large. Känns mer som storlek M. Hål i fickans insida. Lätt att fixa!

Katarina Roa Godoy
Katarina Roa Godoy
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka - Vinterjacka från märket NAVAHOO ”Lulana” i storlek M, använd en gång. kan skicka fler bilder
Vinterjacka  - Varm o mjuk vinterjacka från zara i storlek M. Med snygga detaljer o dragkedjor o knäppen. Jackan är i väldigt fint skick!
Vinterjacka  - Säljer denna vinterjacka som jag aldrig använt då den inte passar mig, jackan är i storlek M och längden på den är 90cm. Säljer för 1200 kr, nypris 4499.
Vinterjacka - Säljer en svart pufferjacka med markerad quiltad design och silverfärgad dragkedja framtill från JDY i stl M. Jackan har en klassisk krage och är långärmad, perfekt för kyligare dagar. Enkel och stilren modell som passar till det mesta.
Vinterjacka - Superfin vinterjacka från H&M storlek M med bälte. Den är endast använd 1 gång, så i princip ny. Passa på under fri frakt!
Vinterjacka - Vinterjacka med päls i luvan💓💓 Strl M men mer som en S❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Cp company jacka - Grön nylon jacka från Cp company
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart dunjacka med huva från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Har andvänt den 2 veckor bara och vill sälja för jag vill köpa en ny. Den passar både Xs och S helt perfekt
Grön mockajacka med snörning - Trendig oliv grön mockajacka med ballongärmar och snörning i midjan. Jackan har hög krage och dragkedja framtill, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik siluett.
Colmar "Down Jacket" Jacka - Colmar "Down Jacket" Jacka | Modell: Down Jacket | Skick: Nyskick | Nypris: 5500+ kr | Storlek: M | Hör av dig vid minsta fundering 📦
Mörkblå vindjacka med tryckknappar - Snygg mörkblå vindjacka med tryckknappar och dragkedja framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel jacka till vardagslooken.skriv om undringar