Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Arcteryx jacka - Säljer en arcteryx beta lt jacka som är köpt här på plick. Därav har jag inget äkthetsbevis eller liknande. Därför är priset såpass lågt. Kontakta privat för fler bilder!
Arcteryx jacka - Säljer en Arcteryx jacka i XL (damstorlek) men funkar unisex om man har runt M-L i size. Fint använt skick.
Arcteryx beta LT - Använd men i bra skick, köpt från Arcteryx Sverige, legitcheckad och klar, säljer pga att jag inte använder den längre..mörkblå
Arcteryx wild jacket - Helt ny, använd 1 gång. Inga defekter exakt som ny, pris går att diskuteras men för köp direkt så gäller 1300
arcteryx jacket  - never worn  size : L bought this one for 250€
Arcteryx Stikine vinterjacka storlek L - Fint skick. Ultralätt fodrad. Gore-tex. Nypris 12000.
Arcteryx jacka  - Arc jacka ja tröttnat på som ja fick av min pappa 1år sen rätt använd vill bli av med
arcteryx jacka
arcteryx jacka - 89 arcteryx jacka - 90 arcteryx jacka - 91

arcteryx jacka

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: arcteryx
Färg: Grå

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cond 9/10 Storlek L

Carl Von Gustavsson
Carl Von Gustavsson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Loubs - Säljer dessa loubs i storlek 45 Använder de ej längre, i sådär skick. Vid snabb affär kan jag gå ner i pris! Box samt dustbag med följes
Premiata - Snygga vita sneakers från Premiata med svarta detaljer och snörning. Skorna har en stilren design med perforeringar framtill och en kontrasterande svart logotyp på sidan. Använda 3 gånger. Storlek 45 men sitter som 44.
Erba Pura Parfym - Lyxig parfym från Xerjoff i en elegant turkos flaska med gulddetaljer. Flaskan har en unik form och en gyllene kork som ger en exklusiv känsla. Perfekt för den som vill ha en doft med stil och elegans. Inte öppnad, helt ny!
Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum - Lyxig parfym i en elegant röd flaska från Maison Francis Kurkdjian. Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum erbjuder en intensiv och sofistikerad doftupplevelse. Perfekt för den som söker något unikt och exklusivt.
Svart pikétröja från Polo Ralph Lauren - Klassisk svart pikétröja från Polo Ralph Lauren med korta ärmar och gul broderad logga på bröstet. Tröjan har krage, två knappar vid halsen och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Svart fleeceväst från Lindberg - Mysig svart fleeceväst från Lindberg med hög krage och två praktiska fickor med dragkedja. Sitter som en L. Västen har en grov, fluffig yta och stängs med en hel dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå vindjacka med fickor - Snygg J lindeberg mörkblå vindjacka med hög krage och tryckknappar framtill. Jackan har två stora bröstfickor med lock och knappar, samt raka ärmar. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design.
Liknande annonser
Visa alla