Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jackor
Jackor - 89 Jackor - 90 Jackor - 91

Jackor

Storlek: M-L
Kategori: Jackor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Jag hjälper min vän att sälja några kläder som han inte längre behöver. Den svarta jackan är i gott skick och det är endast ena blixtlåset som har gott av. (L)Men det är enkelt att sätta in en ny. Den andra jackan behövs bara tvättas först. (M)

Elin Johansson
Elin Johansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka - Fin jacka från USA i storlek L! Bra skick. Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något!
Jacka - En jacka perfekt till nu till våren, men kan fungera när som helst. Storlek L. Perfekt skick. Skriv för mer information
Jacka  - Bra helt ny inga skador
Fin jacka - Använd en gång i några timmar men e för lite, är som ny
Jacka - En vacker, puffig jacka som håller dig väldigt varm. Passar med allt eftersom den är svart ocv stillig samtidigt.
Jacka - Super fräsch höst jacka  använd några gånger storlek Medium säljs för 200kr
Jacka - En perfekt jacka för stiliga män i storlek M Nypris 899kr  Säljer den för 300kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌