Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka  - 89 Vinterjacka  - 90

Vinterjacka

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Färg: Blå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinterjacka använd en vinter så lite slitage finns men inget som stör eller förstör kvaliteten.

Sara Matthai
Sara Matthai
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka  - Säljer den vinterjacka från indiska i mycket bra skick.
Vinterjacka - Oanvänd med lappen kvar från Lundhags.
Vinterjacka - As snygg vinter jacka i cool färg! Aldrig använd💕nypris 2100kr
Vinterjacka  - Säljer en mörkblå parkajacka från Windy Peak med huva och snygg fuskpäls. Anledningen till att jag säljer jackan är för att den ligger bara i garderoben och jag aldrig användning till den. Jackan är i topp skick, så gott som ny kan man säga. Den är varm o skön och passar perfekt till den kalla vintern som är på väg. Skriv för fler frågor eller funderingar. Önskar er allt gott//Kevin.
MO höst/vinterjacka S - MO vinter / höstjacka storlek S.  Som ny, använd 1 gång.  Nypris 1600
Fin vinterjacka - Jättefin vinterjacka inköpt på Intersport. Avtagbart "pälslurv" man kan även knäppa loss hela luvan. Snölås i midjan. Mycket fin skick. Hör av er om ni funderar på något.
Mörkblå vinterjacka - Säljer en riktigt schysst mörkblå vinterjacka. Jackan är varm och passar perfekt nu på vintern. Jackan är i riktigt bra skick utan några defekter. Jag på bilden är 188cm lång och bär storlek M. Hör av er vid andra frågor;)
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.