Alla kategorier > Jackor
BUDA PÅ: Svart kappa med pälsdetaljer
BUDA PÅ: Svart kappa med pälsdetaljer  - 89 BUDA PÅ: Svart kappa med pälsdetaljer  - 90 BUDA PÅ: Svart kappa med pälsdetaljer  - 91 BUDA PÅ: Svart kappa med pälsdetaljer  - 92

BUDA PÅ: Svart kappa med pälsdetaljer

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

420 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(OVERSIZE) Elegant svart kappa med mjuka pälsdetaljer på kragen. Kappan har en klassisk design med bälte i midjan och stora fickor framtill. Perfekt för kyligare dagar.

Rorita
Rorita
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart parkajacka med pälsdetalj - Snygg svart parkajacka från Moose Knuckles med pälsdetalj på huvan. Jackan har en dragkedja framtill och praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar. Jackan köpt för 2 år sedan från Johnells. Dm för mer bilder pris kan diskuteras vid snabb affär.
Svart parkajacka med pälsdetalj - Säljer en svart parkajacka från Canada Goose i mycket bra skick. Jackan har en stor huva med pälsdetalj och är perfekt för kalla vinterdagar. Den har en dragkedja framtill och är både stilren och funktionell. Passar perfekt för vinterns alla äventyr! Skick 9/10
Svart parkajacka med pälsdetalj - Säljer en svart parkajacka från Jacked Man med stor huva och fluffig pälsdetalj. Jackan har rejäla fickor med lock, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, lite längre passform.
Svart kappa med pälsdetaljer - Säljer en svart kappa med bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med fluffiga svarta pälsdetaljer vid ärmsluten som ger en lyxig vibe. Passformen är loose och kappan är perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Svart parkajacka med pälsdetaljer - Säljer en svart parkajacka med stora fluffiga pälsdetaljer på huva, ärmslut och längs öppningen. Jackan har dragkedja framtill och snörning i midjan för snygg passform. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Passar en XS-S och en M
Svart parkajacka med pälsdetalj - Snygg svart parkajacka från Svea med pälsdetalj på huvan. Jackan har en dragkedja framtill och praktiska fickor.
Svart parkajacka med pälsdetalj - Säljer en svart parkajacka från Canada Goose i mycket bra skick. Jackan har äkta päls på huvan och knappar framtill. Perfekt för kalla vinterdagar! Den har en snygg och stilren design med en broderad logga på ärmen. Den är knappt använd och som en ny. Köpt för 13000 kr just nu ligger den runt 15-17 tusen
Svart dunväst med pälsdetaljer - Säljer en svart parajumper väst i storlek S i mycket bra skicka, svårt att få tag på. Äkta!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!