Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Overshirt
Overshirt  - 0 Overshirt  - 1

Overshirt

Storlek: M/S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

499 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Stilren overshirt från matinique i ull, perfekt till hösten, nyskick och endast använd ett fåtal gånger, nypris 1300kr, storleken är s men den är stor för att vara storlek s så skulle säga att det är m, bara att höra av sig vid frågor🤩

Arre
Arre
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Overshirt - Lite tjockare, lite mer sofistikerad
Overshirt - Strl - S | Skick - 10/10 | Nypris - ca 1399kr | Vid minsta lilla fundering är det bara att skriva!
Overshirt - Väldigt snygg blå overshirt i storlek XL, men sitter något mindre. Den har inga fläckar, hål eller andra skador.
Overshirt - Hej! Säljer min overshirt köpt från selected home i storlek M som är i dunder skick!
Overshirt - Hej jag säljer en overshirt jag fick i present. Säljer för den var för stor för mig. Nypris 899, mitt pris 250. Passar perfekt nu till hösten/vintern. Storlek S och inga defekter.
Overshirt  - Mörkblå overshirt från Cruel Wolf i storlek XL. Jackan har flera fickor framtill med knappar och dragkedja, samt två snygga axeldetaljer med knappar. Materialet är bomull och jackan har en broderad logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena och funktionella jackor. Säljer mina overshirts då jag köpte fel storlek och behöver köpa nya fort!!! En mörkblå och en sandcamo riktigt feta om du frågar mig☺️ Skulle mer säga att den sitter som en L i storleken. Helt nya med tillbehör.1300=2 / 700=1
Overshirt - Hejjj och välkomna till BL just nu säljer jag min mörkblåa overshort den är inprincip ny han på är 168 passar perfekt på han kan passa 170 pris är diskuterbart mvh BL
Overshirt - Snygg overshirt som är andvända fåtal gånger, skick 9/10 och köpte den för 800kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Moncler maya billig!!! - Säljer denna Moncler maya helt ny för cirka 1 vecka sedan denna jackan har en glansig finish med en rik grisch look som passar bra till alla olika stilar. Storlek m men passar också till s pågrund av den korta midjan. Om du skulle va intresserad av att sänka priset eller undrar något mer är de bara och skriva till mig tack och hej.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny
Nike Miller Grey vindjacka  - Snygg grå vindjacka från Nike med dragkedja framtill och två sidofickor. Jackan har en praktisk huva och den klassiska vita Nike-loggan på bröstet. Tillverkad i lätt och vindtätt material, perfekt för blåsiga dagar. Helt oanvänd!
Sayless cardigan - De är en sayless cardigan i en skön marinblå färg perfekt nu till våren. Den e i toppskick och inte buren mycket alls (10 gånger max)I storlek XS. Ny pris ligger på 1199kr och denna för 799kr. Om frågor kontakta.😁😁😁