Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Zara Manchester jacka
Zara Manchester jacka  - 89 Zara Manchester jacka  - 90 Zara Manchester jacka  - 91

Zara Manchester jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå fin jacka i manchester tyg. Köpt på zara

Klara
Klara
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara Manchester Jacka - Säljer min snygga Manchester jacka / overshirt från Zara. Färgen är en snygg smuts-rosa / salmon - rosa och storleken är herr Small. Skicket är som nytt och den passar bra till den kommande hösten:) Buda gärna!
Manchester Jacks  - Jätte fin cremevit Manchester Jack från Zara!
Manchester-jacka från Zara - Croppad Manchester jacka från Zara i en mörkgrön färg! Använd men som ny skicket.
Manchester jacka  - Fin skjortliknande Jacka köpt från zara, bra skick förutom en fläck (skriv för bild)💖
Brun manchester jacka från Zara - Jättefin Jacka från Zara. Den är i stoleken S och är i Manchester tyg.  Den är jag inga fläckar och är använd fåtal gånger.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Ralph Lauren Svart Puffer Jacka  - Snygg svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har det klassiska röda Polo-logotypen broderad på bröstet och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.
Blå Woolrich Fieldjacket S/XS - En mörkblå stilren fieldjacket ifrån Woolrich med nypris på ungefär 3500kr!Den har fickor på magen med en silver bricka med Woolrich tryck! Jackan är i storlek S men sträcker sig ner mot XS då den är lite mindre i storlek. Skriv för frågor och funderingar, priset går att diskutera! ✅🤝
Moncler maya billig!!! - Säljer denna Moncler maya helt ny för cirka 1 vecka sedan denna jackan har en glansig finish med en rik grisch look som passar bra till alla olika stilar. Storlek m men passar också till s pågrund av den korta midjan. Om du skulle va intresserad av att sänka priset eller undrar något mer är de bara och skriva till mig tack och hej.