Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Kavaj, Mango
Kavaj, Mango - 89 Kavaj, Mango - 90

Kavaj, Mango

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Mango

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren, svart kavaj från Mango. Använd 2-3 ggr.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Svart kavaj från Mango - Stilren svart kavaj från Mango med klassisk krage och långa ärmar. Kavajen har axelklaffar och knappar vid ärmsluten för en extra detalj. Perfekt för dig som vill ha en enkel men snygg look.
Svart kavaj från Mango - Stilren svart kavaj från Mango med klassisk krage och två fickor framtill. Kavajen har lång ärm och är gjord i ett mjukt polyestermaterial som sitter snyggt och bekvämt.
Vit kavaj från Mango - Snygg vit kavaj från Mango med knappar och ett bälte i midjan. Kavajen har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för en stilren look.
Kavaj från Mango - En fin tunnt fodrad kavaj/jacka i krämvit färg från Mango. Beställde den från Zalando för dryga 700kr för några år sedan. Den har tyvärr aldrig kommit till användning därav är den helt oanvänd, som ny. Frakt tillkommer eller så kan jag mötas upp i Stockholm.
Mango - Säljer denna tvärsnygga bikerjackan som påminner lite om de populära akne jackorna. Priset går att diskuteras, tvivla ej vid frågor❣️ Passar även S
Mango kavaj  - Säljer en kavaj från mango jag köpte för cirka 4 år sedan. Kavajen i sig är superfin dock av någon konstig anledning tog jag bort vadderingen i axlarna när jag fick hem den.. så ja! Säljer för 250kr
Grön kavaj från Mango L oanvänd - Snygg grön kavaj från Mango i ett strukturerat tyg med guldknappar. Kavajen har en klassisk design med fyra fickor framtill och rund halsringning. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit.
Fortsätt i appen →