Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango Jacka - Superfin rosa jacka. Inga defekter och passar perfekt nu till hösten/våren💕 Skriv för fler bilder/frågor!
Jacka från mango! - Skit snygg kappa från mango!! I toppskick!! Passar till allt men säljer pg har för mycket kläder!💕💕
Mango vinter jacka  - Mango vinter jacka i storlek m, glansig och fin, köpte för 1000, säljer för 500💞
Mango jacka - Säljer en svart quiltad jacka från Mango med vågformat mönster. Jackan har tryckknappar framtill, rundad hals och lång ärm. Materialet är glansigt och känns lätt, perfekt för lager-på-lager under höst och vår.
Jacka från Mango - Säljer min jacka från Mango då den inte används, den är i nyskick. Storleken är XL men passar mig som har M så jag vill säga att den är en stor Medium!
Jacka från mango - Jätte fin jacka från mango i skinn imitation. Köpte för ca 900kr men är knappt använd. Storlek M
Mango jacka
Mango jacka - 89

Mango jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Rosa

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin jacka från mango. Helt oanvänd och lappen sitter kvar

Mimmik
Mimmik
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zara jeans shorts - Jätte fina jeans shorts från zara köpta i vintras. Säljer då dom är för små för mig. Shortsen är knappt använda.
Finstickad tröja - En finstickad tröja från zara med lappen kvar. Den är helt oanvänd
Stickad of shoulder tröja - Köpt second hand men inte annvänd jätte bra skick säljer den är lite stor för mig
Grå kappa med bred krage - Snygg grå kappa med bred krage och knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin stilrena design och långa ärmar. Är i storlek 158/164 men passar mig som brukar ha S/XS
Liknande annonser
Visa alla