Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka från Mango  - Fin jacka som funkar på både vinter, höst och vår från Mango. Den kommer inte till användning pga att den inte är min stil längre. Använd ett fåtal gånger och ser helt ny ut. Pälsen inuti är inte förstörd på något sätt. Priset kan diskuteras och skriv för mer bilder                                                                   Orginalpris 1300 kr. ❤️
Mango vinterjacka - Hej jag säljer en vinterjacka från mango då den inte kommer till användning. Den håller en väldigt varm och har ett bälte runt midjan som går att justera. Inga defekter eller liknande på jackan.   Vid övriga frågor kontakta mig!
Mango vinter jacka  - Mango vinter jacka i storlek m, glansig och fin, köpte för 1000, säljer för 500💞
Brun vinterjacka från Mango - Brun vinterjacka ifrån mango, använd 1 säsong. Strl 34
Svart vinterjacka från mango  - Detta är en svart vinterjacka i storlek M men skulle mer säga att den är som en storlek S. Den är köpt från Plick men är från mango. Väldigt bra skick. Anledningen till att jag inte behåller den är att den blev för liten (min syster på bilderna).
Mango - Säljer denna tvärsnygga bikerjackan som påminner lite om de populära akne jackorna. Priset går att diskuteras, tvivla ej vid frågor❣️ Passar även S
Vinterjacka mango
Vinterjacka mango  - 89 Vinterjacka mango  - 90

Vinterjacka mango

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S med alla lappar kvar nypris 1200kr

vixx
vixx
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Vit teddyväst med dragkedja - Säljer en mysig vit teddyväst med dragkedja framtill. Västen är ärmlös och har en fluffig, mjuk yta som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en avslappnad look. Passar till jeans eller kjol för en trendig stil.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.