Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinnjacka
Skinnjacka - 89 Skinnjacka - 90 Skinnjacka - 91

Skinnjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Svart

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Fet skinnjacka från Mango. Nyskick. Passar S/M.

Albin
Albin
(29)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mango skinnjacka  - Jag säljer min skinnjacka som jag har haft i två år. Trots att jag har använt den en del är den i väldigt gott skick eftersom jag har vårdat den väl. Köptes för 2700 då den är av äkta skinn.
Svart skinnjacka - Säljer en snygg svart skinnjacka(konstläder) i mycket bra skick. Jackan har en klassisk bomberstil med dragkedja framtill och en quiltad insida för extra värme. Den har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för höst och vår, men även sena sommarkvällar!
Skinnjacka  - Supersnygg jeansjacka som passar med allt!! Använts fåtal gånger, så jackan är i ett jättebra skick❤️ Köpt på Jack&jones på killavdelningen så den är lite stor på mig, vilket jag tycker är jättesnyggt😍nypris 600kr❤️
Skinnjacka - Vintage skinnjacka i oanvänt skick! Skönt material med två mindre fickor framtill. Skriv vid önskan om fler bilder ⭐️🍒🖤
Skinnjacka  - En svart skinnjacka som inte kommer till användning och har sällan gjort. Annars väldigt snygg och sitter bra.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.