Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: S-M
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Flerfärgad

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Varmt och vackert

Sara
Sara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka - Vår/sommar/höstjacka
Jacka - Supersnygg vårjacka från mango! Helt oanvänd! Köpt för 900kr
Replay jackor  - Bytar nu dessa replay jackor mot i princip vad som helst, kom bara med förslag så går det säkert att lösa!
Jacka väst - Mycket bra
Valentino Jacka - Stilren camo Jacka ifrån Valentino, perfekt just nu när vädret är lite kallare och för dig som går med stil. Jackan är i nyskick. (Storlek S) . Ny pris ligger lite över 4000, då den är slutsåld och inte tillverkas längre, men vi säljer för endast 899kr!! Rabatt för seriösa köpare!!
Svart jacka från Jack & Jones - Säljer en cool svart jacka från Jack & Jones med beige läder detaljer och texten 'SPEED' på bröstet. Jackan har dragkedja och två fickor med dragkedjor. Perfekt för höst och vår, med en sportig look. Passar bra för både vardag och fest!
Jacka - •Använd två gånger
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.