Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Beige kavajjacka från Mango XS
Beige kavajjacka från Mango XS - 0 Beige kavajjacka från Mango XS - 1 Beige kavajjacka från Mango XS - 2

Beige kavajjacka från Mango XS

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Beige
Skick: Bra skick

200 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Snygg beige kavajjacka från Mango i storlek XS. Jackan har ett strukturerat mönster, raka axlar och två svarta dragkedjor framtill. Materialet känns mjukt och har en lätt quiltad känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.

MiaS
MiaS
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balenciaga skor 37 - Säljer mina sneakers eftersom dem ej kommer till användning i storlek 37.  Slutsåld kollektion i denna färg.  Sparsamt använda.   Fler bilder i dm.  Kan mötas upp i centrala Stockholm.  Tillkommer dustbags och box.
Primeboots bruna slutsålda 39  - Säljer dessa i använt skick, för mer bilder skriv dm.   Storlek 39.
Skinnjacka nyskick!  - Oanvänd, som ny! Endast testad. Super fin inköptes från zara xs!
Zara klänning grön - Säljer denna i storlek XS, aldrig använd.
DKNY plånbok  - Säljer denna i saffiano läder som aldrig kommer till användning.  Helt ny!  Nypris ca 1500kr.
Pandora berlock  - I fint skick, tillkommer 4 berlocker varv en av dem är stopberlock. Se sista berlock på sista bilden.
DKNY smink väska  - Helt ny oanvänt kom aldrig till användning.  Saffiano läder.
Beige cargopants - Säljer ett par snygga beige cargopants i mycket bra skick. De har en loose passform och är perfekta för både vardag och äventyr. Byxorna har praktiska fickor på sidorna och en bekväm midwaist. Perfekta för höst och vår! Dem är normal vida nertill.
Vit blus med puffärmar - Säljer en elegant vit blus med puffiga långa ärmar och en v-ringad design. Perfekt för både fest och vardag. Blusen har en stilren look och är gjord i ett lätt och luftigt material. Passar bra till både jeans och kjol för en chic outfit.
Beige kortärmad polotröja från Zara - Säljer en snygg beige kortärmad polotröja från Zara. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Den har en ribbad krage som ger en stilren look. Passar bra till jeans eller kjol för en chic outfit!
Liknande annonser
Visa alla