Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marikoo vinter jacka  - Nu säljer jag min Marikoo vinter jacka som är ifrån zalando som jag köpte förra vintern den är i väldigt bra skick och den är svart i storlek S och ny priset på denna jacka är 1100 kr och nu säljs för 400 💗den har oxå en vit päls till luva 💗
Svart lång pufferjacka från Marikoo - Svart lång pufferjacka från Marikoo. Camo-mönstrat foder i rött, grönt, beige och svart. Jackan har stor luva, långa armar, 2 dragkedjor framtill som går att knäppa upp i längden. Basic men snygg quiltad design och praktiska fickor på sidorna. Perfekt för långa kalla dagar ute i kylan. Jackan är använd få gånger och kommer med extra knappar. Pris kan diskuteras (Ordinarie pris 1150)😇
Marikoo jacka svart - Helt ny oanvänd damjacka av märket marikoo. Den har en regäl luva och har en speciell ficka för hörlurarna och modellen heter karma wear ger och kostar ny allt från 749 till 1000 kr plus frakt. Säljs billigt vid snabb affär
Svart pufferjacka med fuskpäls från Marikoo - Svart pufferjacka från Marikoo med mysig fuskpäls på huvan och snygga quiltade detaljer. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och en beige mönstrad insida. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Storleken är M men det känns som S på mig
Svart vinterjacka med fuskpäls från Marikoo - Säljer en svart vinterjacka från Marikoo i storlek S. Jackan har ett quiltat innerfoder och är fodrad med mjuk, beige fuskpäls på insidan och i huvan. Materialet är polyester och jackan har snygga detaljer som logga och hörlursuttag.
Marikoo svart vinter jacka stl M - Storlek M, helt ny säljs för 900kr.  Kommer tyvärr inte till användning då jackan då jag har dubbelbeställt. Jackan är i svart oanvänd. Kan även skickas frakten ligger mellan 80-118kr( 1kg -80kr och 2kg - 118kr) jackan väger ca 1,7kg
Svart pufferjacka från Marikoo - Säljer en snygg och varm svart pufferjacka från Marikoo. Jackan har en fluffig luva och är perfekt för kalla vinterdagar. Den är långärmad och har en quiltad design med dragkedja och knappar framtill. Insidan har ett coolt mönster i svart och vitt.
Svart pufferjacka från Marikoo - Snygg svart pufferjacka från Marikoo med huva och dragkedja. Helt ny, i perfekt skick. Skriv för egna bilder och priset kan självklart diskuteras💓
Jacka Marikoo
Jacka Marikoo - 89 Jacka Marikoo - 90 Jacka Marikoo - 91 Jacka Marikoo - 92 Jacka Marikoo - 93

Jacka Marikoo

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En i princip ny jacka från märket Marikoo från zalando i storlek S. Använd MAX 5 gånger på sin höjd. Inköpt för 1.800:-. Du lär inte frysa i vinter med denna då den ör både lång och väldigt tjock.

Lina
Lina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Vit teddyväst med dragkedja - Säljer en mysig vit teddyväst med dragkedja framtill. Västen är ärmlös och har en fluffig, mjuk yta som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en avslappnad look. Passar till jeans eller kjol för en trendig stil.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.